Členové skupiny TRAFICON GROUP a.s. :
|
Společnost TRAFICON GROUP, a.s. byla založena v březnu roku 2012 jediným akcionářem Danielem Tomešem. Důvodem vzniku akciové společnosti byla potřeba zastřešení několika různorodých podnikatelských projektů a jejich sjednocení do jedné skupiny, která se postupně rozrůstá.

Tento krok byl logickým vyústěním po rozšíření podnikatelských aktivit do oblasti REALIT, FINANCÍ, PŮJČEK a OBČERSTVENÍ. Porfólio firmy, do kterého se řadí TRAFICON INVEST, s.r.o. s projektem Traficon Partner, se tak  rozrostlo o nově vzniklé společnosti TRAFICON REALITY BUSINESS, s.r.o., TRAFICON CREDIT, s.r.o. a projekty TRAFICON BUSINESS CENTER a TRAFICON OFFICE HOUSE.
O SPOLEČNOSTI TRAFICON GROUP a. s.
Cílem  akciové společnosti TRAFICON GROUP, a.s. je nejen rozvíjet jednotlivé činnosti vlastněných společností za účelem dosažení vyšších zisků, ale zejména poskytování veškerých možných služeb v oblasti retailu, převážně v oblasti prodeje tabákových výrobků a dále také budování silnější pozice na trhu. I nadále budeme hledat nové směry, kterými bychom se mohli vydat a rozšířit tak svoji působnost do dalších oblastí.

Členové skupiny TRAFICON GROUP
TRAFICON INVEST, s.r.o.
Společnost TRAFICON INVEST, s.r.o. vznikla v roce 2007, kdy došlo k transformaci fyzické osoby na společnost s ručením omezeným, avšak myšlenka malobchodní sítě prodejen tabákových výrobků vznikla již v roce 1996. Společnost je tvořena týmem cca 30 zaměstnanců a 80 smluvními partnery a zabývá se prodejem tabákových výrobků a tiskovin v síti partnerských trafik. Úspěšnost společnti dokazuje i navázání spolupráce s velkými obchodními řetězci jako je Penny, Lidl, Kaufland a Obi, které vedlo k další expanzi firmy. Cílem společnosti je postupné rozšiřování působnosti do celé ČR i neustálé vylepšování poskytovaných služeb.


TRAFICON FASTFOOD, s.r.o.

Společnost TRAFICON FASTFOOD, s.r.o. vznikla v roce 2014, aby rozšířila spektrum činností skupiny TRAFICON GROUP, a.s. Již název napovídá, že se jedná
o řetězec rychlého občerstvení. Skupina se rozhodla reagovat na zvyšující se poptávku zákazníků po rychlém občerstvení a rozšířit svoji působnost i tímto směrem. Společnost využije zkušenosti z provozování maloobchodního řetězce a očekává nárůst počtu poboček po celé ČR.


TRAFICON REALITY BUSINESS, s.r.o.

Společnost TRAFICON REALITY BUSINESS, s.r.o. vznikla v reakci na rozrůstající se porfólio vlastněných nemovitostí. Cílem společnosti je prodej nemovitostí nejen vlastních, ale zapojení se do kompletního realitního businessu v rámci celé ČR.

TRAFICON CREDIT, s.r.o.
Společnost TRAFICON CREDIT, s.r.o. vznikla jako ambiciózní projekt, který se snaží využít potenciálu zavedené maloobchodní sítě a poskytnutí komplexních finančních služeb nejenom svým partnerům, ale do budoucna i širší veřejnosti. Cílem společnosti je poskytování kompletních finančních a poradenských služeb široké veřejnosti.
Projekty TRAFICON GROUP
PROJEKT TRAFICON PARTNERS
Projekt TRAFICON PARTNERS vznikl již v roce 2012. Jedná se o prodejní řetězec, který sdružuje jednotlivé nezávislé trafikanty pod jednotnou značkou a umožňuje je jim, díky své stále se upevňující pozici na trhu, využívat všechny výhody velké společnosti. V současné době čítá síť patrnerských prodejen 109 partnerů. Projekt umožňuje jednotlivcům dosáhnout na výhody, nabídky či bonusy, které jsou nabízeny jen velkým firmám. Dále nabízí veškerou možnou podporu a sdílení mnohaletých zkušeností z maloobchodu. TRAFICON PARTNERS se neustále rozšiřuje a jeho cílem je další vylepšování služeb a posilování pozice na trhu.


TRAFICON BUSINESS CENTER

Projekt TRAFICON BUSINESS CENTER je snahou o rozšíření nejen porfólia nemovitostí, ale také obecného povědomí o značce TRAFICON. Jedná se totiž o známou moderní kancelářskou budovu, která se nachází v těsném sousedství obchodního centra NISA Liberec. Budova nabízí možnost krátkodobého či dlouhodobého pronájmu kancelářských prostor, jednací místnosti a dalších souvisejících služeb. Ve třípatrové budově centra se nachází 34 kanceláří, společné příslušenství na každém patře a v přízemí je k dispozici recepce. K budově náleží i parkoviště s dostatečným počtem parkovacích míst, nacházející se na vlastním pozemku.


OFFICE HOUSE LIBEREC

Projekt vznikl v reakci na vznik nových volných komerčních prostor, a to koupí kancelářské budovy TRAFICON BUSINESS CENTER. Myšlenka projektu je jednoduchá, jedná se o poskytnutí služeb virtuálních firemních sídel, což je náhradním řešením kamenných kanceláří. Tuto službu může využít jak právnická, tak i fyzická osoba. OFFICE HOUSE LIBEREC nabízí místo k zaregistrování sídla Vaší firmy, splněním všech zákonných náležitostí, které sídlo firmy vyžaduje, možnost pronájmu kanceláře či zasedací místnosti, poskytnutí administrativní podpory a veškerého zázemí,v neposlední řadě i realizace schůzek se zákazníky či obchodními partnery.
Projekty :